Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał sonntag
Miniaturka MTV
Wypadek tirów na A4 - kabina odpadła od auta #724 Wasze Filmy
Wypadek 2 ciężarówek na A4. Jeden z kierowco nie wyhamował i na jechał na drugiego. W wyniku zderzenia od jednego z aut odpadła kabina. Na szczęście nikomu nic się nie stało. 03.11.2021 - Autostrada A4 między węzłami Udanin a Budziszów (8 248x oglądano na YT)
okejki 7 · 15 godzin temu
Miniaturka MTV
ZMYWAK: WIELKA BRYTANIA... WALCZY O PRACOWNIKA (LOL!)
Jeśli chcesz, aby do Twojej firmy w 2022 roku zaczęli pukać pracownicy, to zabierz się do tego... dokładnie inaczej, niż brytyjscy managerowie wielkich fabryk. Oni nawet do wyrzucenia śmieci potrzebują biznes planu, szkolenia z samorozwoju i dwóch dodatkowych team liderów. Dlaczego brytyjska rekrutacja leży, piszczy i skrzypi? Zapraszam do obejrzenia filmu. Skoro o rekrutacji mo(…)
okejki 4 · 1 dzień temu
Miniaturka MTV
FERRARI 458 CRASH RECOVERY IN LATVIA. SOS EVAKUATORS.
Autoevakuators Latvijā: https://autoevakuators.eu/ PRESS LIKE and FOLLOW https://www.facebook.com/autoevakuators.riga Zvani +37128298002 (300 382x oglądano na YT)
okejki 7 · 2 dni temu
Miniaturka MTV
Wypadek za wypadkiem na skrzyżowaniu. Kierowcy za nic mają STOP.
Wypadek za wypadkiem na skrzyżowaniu. Kierowcy za nic mają STOP. GDDKiA pokazała filmy z wypadków a później do akcji wkroczyli policjanci z dronem... Policjanci wspólnie z GDDKiA połączyli siły, aby uzmysłowić kierowcom, jak niebezpiecznym zachowaniem jest zignorowanie znaku "STOP". To, jak przed "STOPEM" zachowują się niektórzy nieodpowiedzialni kierujący zarejestrował policyjn(…)
2 dni temu
Miniaturka MTV
Kolizja podczas kierowania ruchem przez policjanta
Kierowca fiata ignoruje znaki wydawane przez kierującego ruchem policjanta i wymusza pierwszeństwo na bmw.
okejki 105 · komentarze 95 · 2 dni temu
Miniaturka MTV
Kolizja na quadzie. Policja orzekła współwinę z powodu braku odstępu
"Zadzwoniłem po policję, mundurowi przyjechali na miejsce, stwierdzili moja współwinę (XD) jakoby nie zachowałem odstępu, nie przyjąłem takiego tłumaczenia i sprawa pewnie zakończy się w sądzie" - Bojownicy na pewno chętnie wydadzą wyrok już teraz.
okejki 84 · komentarze 161 · 3 dni temu
Miniaturka MTV
10 Most Strangest and Weirdest Cars Ever Made
This video features 10 Most Strangest and Weirdest Cars Ever Made. If you wanna see some strangest and weirdest cars watch this video and if you like the video hit the like button and SUBSCRIBE. SUBSCRIBE NOW: https://www.youtube.com/channel/UCzaRja_k66jt-KoSBftRTgw/featured?sub_confirmation=1 SWEET T-SHIRTS: https://teespring.com/stores/cars-engines We can help you prom(…)
okejki 5 · 3 dni temu
Miniaturka MTV
OLD RACE CARS With EXTREME BIG ENGINES Cold Start and Loud Sound
This video features OLD RACE CARS With EXTREME BIG ENGINES Cold Start and Loud Sound. If you wanna see some big engine old race cars start up and loud sound watch this video and if you like the video hit the like button and SUBSCRIBE. SUBSCRIBE NOW: https://www.youtube.com/channel/UCzaRja_k66jt-KoSBftRTgw/featured?sub_confirmation=1 SWEET T-SHIRTS: https://teespring.com/st(…)
okejki 8 · 3 dni temu
Miniaturka MTV
Pirat agresor ginie w wypadku
"Kierowca golfa wymusza pierwszeństwo, po czym agresywnie hamuje stwarzając zagrożenie i wykazuje również agresywne zachowania w stosunku do mnie. Odniosłam wrażenie, że kierowca jest pod wpływem alkoholu. Na szczęście udało mi się uciec". Agresora kilkanaście minut później spotyka najwyższa kara.
okejki 279 · komentarze 193 · 4 dni temu
Miniaturka MTV
Mazurska amfibia - pierwsze testy
Gość na Mazurach stworzył sobie elektryczną amfibię i teraz może sobie i jeździć, i pływać.
okejki 217 · komentarze 33 · 5 dni temu