Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał joemonster
Miniaturka MTV
Niesamowita Wenecja w miniaturze (podczas pandemii)
Dzięki temu, że tym razem w Wenecji było bardzo mało ludzi, Joergowi udało się nakręcić całkiem sporo fajnych ujęć w miejscach, w których normalnie by został zadeptany przez niekończący się tłum. Być może uważasz, że to "sztampowe miasto" dla "zwykłych turystów", ale naprawdę warto się tam wybrać, bo mimo wszystko robi wielkie wrażenie.
okejki 13 · komentarze 12 · 1 miesiąc temu
Miniaturka MTV
Też byliście ofiarami przemocy narcystycznej?
Tym razem film bardzo na serio, dość długi, ale może komuś się przyda, bo to jest ten moment, kiedy związek, który wydawał się wspaniały, jest na równi pochyłej, albo może zmienił się w piekło, kiedy ta druga strona nagle zmieniła się niepostrzeżenie w potwora. A ty tam trafiłeś jak ta przysłowiowa ugotowana żaba, która nie zauważyła, że temperatura w garnku rośnie coraz wyżej, aż (…)
okejki 65 · komentarze 90 · 2 miesiące temu
Miniaturka MTV
Zobacz wybuch wulkanu na hiszpańskiej wyspie La Palma (Wyspy Kanaryjskie)
Krótka migawka z wybuchu wulkanu na Wyspach Kanaryjskich.
okejki 91 · komentarze 51 · 2 miesiące temu
Miniaturka MTV
Dziwna tradycja pogrzebowa z Nowego Orleanu
Kiedy ktoś umrze w Polsce i idzie procesja, tubalnym, smętnym głosem wszyscy nucą "Dobro Boże, a nasz panie", a tymczasem w amerykańskim Nowym Orleanie tradycyjnej procesji towarzyszy... orkiestra jazzowa. Grają na przykład "When The Saints Go Marching In" i inne kawałki, także energetyczne, czasem pojawia się tancerka. Na filmie kondukt pogrzebowy zmarłego Louis Lemuel Rainey J(…)
okejki 81 · komentarze 41 · 2 miesiące temu
Miniaturka MTV
Patokalipsa. Czy uda mu się przechytrzyć zombie?
Co się stanie, kiedy w przyszłości świat opanują zombie, a na świecie przetrwają tylko totalne patusy? Czy nasz śmiałek zdoła uniknąć najgorszego z możliwych losów, kiedy spotka tych najgorszych z najgorszych? Produkcja sci-fi od Adama Van Bendlera i kanału PROSTO W KANAŁ, rodzaj filmów, które już wkrótce Youtube raczej będzie orał z powodu swojej rosnącej politycznej poprawnośc(…)
okejki 125 · komentarze 33 · 3 miesiące temu
Miniaturka MTV
Czy dron FPV potrafi dogonić rollercoaster?
Tak latać dronem FPV to już jest wyższa szkoła jazdy. Nagrane za zgodą właściciela atrakcji Legendia w parku rozrywki w Chorzowie.
okejki 24 · komentarze 9 · 4 miesiące temu
Miniaturka MTV
Elegancki bloger ocenia znany bimber z Podlasia - Duch Puszczy
Duch Puszczy to nieformalna, ale znana marka bimbru z Podlasia, która zapada w pamięć dowcipną etykietą stylizowaną na etykietę marki whiskey Jack Daniel’s. Duch Puszczy to jednak nie whiskey, tylko bimber, który występuje w wersji czystej, przepalanej, wiśniowej i kawowej. Ponieważ wszedłem w posiadanie kilku butelek, sprawdzam dzisiaj jak smakuje sławny trunek z Podlasia.
okejki 20 · komentarze 7 · 4 miesiące temu
Miniaturka MTV
Najgorsza rzecz, jaka może się zdarzyć podczas skoku ze spadochronem
Autor filmu wraz z klientką, z którą skakał w tandemie, mieli pecha i zawiśli na 9 minut (trwających wieczność w ich przypadku) na kole samolotu. To tylko pokazuje, jak mimo wieloletniego doświadczenia i tysięcy skoków, w kolejnym może się wydarzyć coś nieprzewidzianego, z czym trzeba będzie sobie poradzić.
okejki 115 · komentarze 57 · 4 miesiące temu
Miniaturka MTV
Jak rozmawiać i zachowywać się w stosunku do niepełnosprawnych?
Przyznajmy się, w stosunku do niepełnosprawnych często nie wiemy jak się zachować i przesadzamy w jedną lub drugą stronę. A to przecież normalni ludzie, tylko z pewnymi ograniczeniami. Ale na ratunek przychodzi nam amerykańskie, zabawne, miejscami żenujące, ale jakże ważne wideo, które wyjaśnia tytułową kwestię.
okejki 234 · komentarze 26 · 4 miesiące temu
Miniaturka MTV
Aktywista Greenpeace na paralotni rozbija się na stadionie EURO 2020
ZIELONY ATOM pisze: Przed rozpoczęciem meczu Francja-Niemcy na Euro2020, kibice mieli okazję oglądać aktywistę Greenpeace na paralotni, latającego nad stadionem z napisem "KICK OUT OIL". Aktywista zahaczył o linę, na której były umieszczone kamery. W rezultacie aktywista stracił panowanie nad paralotnią. Leciał bardzo nisko nad widzami, po czym twardo wylądował na murawie, na które(…)
okejki 104 · komentarze 93 · 5 miesięcy temu